Главная Украина Україна до перемоги має напрацювати модель найпривабливішої для бізнесу податкової реформи — Єрмак
Украина - 24.03.2023

Україна до перемоги має напрацювати модель найпривабливішої для бізнесу податкової реформи — Єрмак

Україні необхідно знайти найкращу конфігурацію нової податкової системи, яка дала змогу б після перемоги над агресором на полі бою відбудувати країну із залученням і зовнішніх, і внутрішніх інвесторів, вважає глава Офісу президента Андрій Єрмак.

"Давайте поставимо за мету до нашої перемоги напрацювати таку модель, яка дасть можливість створити найпривабливіші серед країн-конкурентів умови для ведення бізнесу", — йдеться в його зверненні до учасників Українського саміту податкової реформи та антикорупції в четвер у Києві.

Єрмак зазначив, що дуже важливо залучати до цього процесу розроблення і міжнародних експертів, і представників української бізнес-спільноти.

"Маємо запропонувати податкові умови не гірші, ніж у сусідів. Вони мають бути набагато кращими. У глобальній конкуренції за інвестиції Україна має стати чемпіоном", — наголосив глава Офісу президента.

Він також зазначив, що податкова реформа має "раз і назавжди" прибрати корупцію з податкової сфери.

"Прошу створити такий варіант податкової реформи, який зробить процвітання України неминучим. Вона на це заслуговує", — підсумував своє звернення Єрмак.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Більшість банкірів очікує зниження облікової ставки НБУ на 0,5 в.п.

Національний банк України (НБУ) знизить облікову ставку на засіданні в четвер із 14,5% до …