Главная Украина Шмигаль обговорив із президентом ЄІБ проєкти з відновлення України
Украина - 28.11.2023

Шмигаль обговорив із президентом ЄІБ проєкти з відновлення України

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із президентом Європейського інвестиційного банку Вернером Гоєром і його командою, під час якої сторони обговорили поточні та нові проєкти з відновлення України.

"Привітав відкриття представництва ЄІБ у країнах Східної Європи з офісом у Києві. Обговорили чинні та нові проєкти з відновлення. Очікуємо їх реалізації. Уряд активно співпрацює з ЄІБ у сферах відновлення інфраструктури, енергетики, теплопостачання. Вдячний також за послідовну роботу з громадами та реалізацію муніципальних проєктів", — написав Шмигаль у телеграм-каналі в понеділок.

Очільник українського уряду також подякував ЄІБ за фінансову допомогу, зокрема за створення дієвих інструментів для післявоєнної відбудови України.

"ЄІБ одним із перших міжнародних фінансових організацій у березні 2022 року надав фінансову підтримку до держбюджету. Загалом Європейський інвестиційний банк акумулював для нашої держави понад 7,5 млрд євро. Високо цінуємо активну роль ЄІБ у підтримці України", — наголосив Шмигаль.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Польща наполягає на зміні правил торгівлі агропродукцією з Україною — польський міністр у Брюсселі

Приплив сільгосппродукції з України зробив виробництво нерентабельним не лише в Польщі, це…