Главная Украина «Сентравіс» відзначає невеликі затримки в доставці продукції європейським клієнтам через блокаду на українсько-польському кордоні
Украина - 12.11.2023

«Сентравіс» відзначає невеликі затримки в доставці продукції європейським клієнтам через блокаду на українсько-польському кордоні

ПрАТ "Сентравіс Продакшн Юкрейн" (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., відзначає невеликі затримки в доставці продукції європейським споживачам через блокаду трьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

"Хотів би проінформувати про поточні події в логістиці, які можуть незначно вплинути на транзит товарів через кордон Польща-Україна. Протести польських далекобійників призвели до перебоїв на дорогах через прикордонні пункти "Ягодин" і "Гребенне — Рава-Руська". Хоча протести сповільнили рух транспорту, вони не призвели до повного зупинення руху", — написав директор з продажу компанії Артем Атанасов у листі клієнтам минулої п'ятниці.

За його словами, передбачаючи ці події, логістична команда "Сентравісу" перенаправила вантажі на альтернативні напрямки — особливо через прикордонні переходи "Краківець" і "Шегині", щоб знизити затримки. У результаті затримки з доставкою продукції були мінімальними, із затримкою в два-сім днів, і це потенційно може стосуватися двох клієнтів компанії.

"З огляду на ці події ми скоригували наші графіки постачання, включивши в них додатковий 10-денний буфер, щоб упевнено реалістично управляти ситуацією з доставкою. Наші транспортні партнери запевнили нас, що чекають на рішення щодо протестів протягом найближчого місяця", — констатував директор з продажу.

Говорячи про поточну ситуацію з виробництвом, Атанасов зазначив, що випуск продукції триває безперебійно, водночас усі ресурси, включно із заготовками, енергією й водою, легко доступні для технологічного процесу.

"Сентравіс" засновано 2000 року, входить до десятки найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Його основні виробничі потужності розташовані в Нікополі (Дніпропетровська обл.). На підприємстві працює понад 1400 осіб. Географія поставок – це понад 50 країн світу.

Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ "Нікопольський завод нержавіючих труб", сервісних і торгових компаній ТОВ "Виробничо-комерційне підприємство "ЮВІС". Його акціонерами є члени сім'ї Атанасових. У власності Centravis Ltd. перебуває 100% акцій ПрАТ "Сентравіс Продакшн Юкрейн".

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Україна у 2024 р. пропонує до 10 млрд куб. м потужностей своїх ПСГ — «Нафтогаз»

Україна 2024 року знову пропонує іноземним трейдерам до 10 млрд куб. м потужностей своїх п…