Главная Украина «ОККО» восени планує розпочати розширення заводу з агропереробки та проєкт ВДЕ
Украина - 31.03.2023

«ОККО» восени планує розпочати розширення заводу з агропереробки та проєкт ВДЕ

(уточнена)

Група компаній "ОККО" (OKKO Group) планує восени 2023 року розпочати практичну реалізацію в західних областях України проєкту розширення заводу з агропереробки та проєкту відновлюваної "зеленої" енергетики вартістю близько $120 млн і $200 млн відповідно, повідомив СЕО Василь Даниляк.

"Ми не відмовилися від великих проєктів із великими інвестиціями, які раніше планували. Ми їх продовжуємо. Хочемо стартанути великий проєкт із агропереробки вже восени", — сказав він в організованих медіахолдингом NV "Діалогах про бізнес" у Києві у четвер.

Даниляк уточнив, що у 2021-2022 роках у цьому аграрному проєкті, що безпосередньо пов'язаний із бізнесом групи, проводилася необхідна робота із консультантами, українськими та міжнародними проєктантами, і він ще не вимагав інвестицій.

CEO уточнив, що географічно підприємство розташоване у Тернопільській області, де "ОККО" раніше мала величезний виробничий майданчик та змогла його трансформувати під цей проєкт.

За його словами, проєкт у сфері відновлюваної "зеленої" енергетики було куплено у партнерів на стадії Ready To Build.

"Географічні "стопи" на інвестиції ми собі поставили, географічні safety хочемо отримати", — пояснив Даниляк вибір Західної України для реалізації цих проєктів.

До складу OKKO Group входить понад 10 різнопрофільних бізнесів у сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг. У сільському господарстві працює структурний підрозділ "ОККО-Агротрейд" та концерн "Хлібпром". Флагманською компанією групи є концерн "Галнафтогаз", який керує однією з найбільших автозаправних мереж в Україні під брендом "ОККО".

Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов. Серед міноритарних акціонерів – Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Більшість банкірів очікує зниження облікової ставки НБУ на 0,5 в.п.

Національний банк України (НБУ) знизить облікову ставку на засіданні в четвер із 14,5% до …