Главная Украина На відновлення України, найімовірніше, знадобляться сотні мільярдів євро чи доларів – посол ЄС
Украина - 01.06.2022

На відновлення України, найімовірніше, знадобляться сотні мільярдів євро чи доларів – посол ЄС

На відновлення України, найімовірніше, знадобляться сотні мільярдів євро або доларів, повідомив голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

"Я знаю, що український уряд старанно працює над планом відновлення, з національною радою з відновлення. Потреби, найімовірніше, обчислюватимуться сотнями мільярдів євро або доларів. Дискусії з боку ваших міжнародних партнерів тільки розпочалися: як зібрати ці кошти, як керувати ними у співпраці з Україною. Звісно, має бути сильна участь з боку України. Ніхто не хоче й не може вирішувати краще за вас, на що саме будуть необхідні ці гроші", — сказав Маасікас на брифінгу в Медіацентрі "Україна — Укрінформ" у середу.

Він наголосив, що тривають більш технічні та фінансові дискусії з цього приводу.

"Ще одна політична ідея, яку тепло вітають, — це ідея президента Зеленського про партнерство, що уряд чи муніципалітет чи навіть велика компанія з боку міжнародних партнерів зможе зробити внесок в український фонд із конкретною метою реконструкції конкретного муніципалітету чи міста. Це дало б набагато більше причетності й допомогло б донорам зрозуміти, відчути це безпосередньо", — зазначив Маасікас.

Він додав, що форми такого побратимського партнерства ще мають бути вироблені.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

План відновлення України вже оцінюється у $750 млрд, важливе джерело — конфіскація коштів агресора — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що план відновлення України вже оцінюється у $7…