Главная Украина «Метінвест» має на рахунках заморожені рублі еквівалентом $160 млн і просить розблокувати їх для спрямування на ЗСУ
Украина - 13.11.2023

«Метінвест» має на рахунках заморожені рублі еквівалентом $160 млн і просить розблокувати їх для спрямування на ЗСУ

Гірничо-металургійна група "Метінвест" пропонує дозволити використовувати заморожені на її рахунках після початку війни російські рублі на допомогу ЗСУ, повідомив керівник проєктного офісу генерального директора ТОВ "Метінвест Холдинг" Олександр Водовіз.

"Є велике питання з тим, що є дуже багато заборон під час війни, я вже не кажу, що в нас 160 млн доларів в еквіваленті рублів заморожені на рахунках. Розморозьте їх, скажіть: рублі всі на ЗСУ", — заявив він на організованому NV обговоренні "Формула успіху України".

За словами Водовоза, вирішення цього питання відкладається через острах представників влади, які ухвалюють рішення, бути звинуваченими в незаконних діях.

"Ніхто не хоче … брати на себе відповідальність. Тому що знову: рублі, токсична схема, зараз прийдуть (перевіряльники та правоохоронці — ІФ) — немає людей, готових ухвалити рішення", — вважає представник "Метінвесту".

Серед інших проблем він назвав "проблемою №1" — "де взяти людей, щоб запустити заводи". Водовіз уточнив, що чисельність працівників "Метінвесту" через війну скоротилася зі 150 тис. до 60 тис., а заводи працюють зараз на 20% потужності.

"Як повернути цих людей, навіть гадки не маємо… Стимулів для них немає", — констатував представник групи. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Польща наполягає на зміні правил торгівлі агропродукцією з Україною — польський міністр у Брюсселі

Приплив сільгосппродукції з України зробив виробництво нерентабельним не лише в Польщі, це…