Главная Украина Міста й регіони ЄС допоможуть у відновленні своїх побратимів в Україні — глава ЄК
Украина - 3 дня назад

Міста й регіони ЄС допоможуть у відновленні своїх побратимів в Україні — глава ЄК

Глава Єврокомісії (ЄК) Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС має мобілізувати всі наявні в нього ресурси для відновлення України, зокрема співпрацю на місцевому та регіональному рівнях.

"Тому я всім серцем підтримую пропозицію президента (Володимира) Зеленського про залучення на основі партнерства міст і регіонів Європейського Союзу до цих зусиль щодо відновлення", — повідомила глава ЄК стосовно місцевої та регіональної співпраці між Україною і ЄС.

"Сила Європи ґрунтується на тому, що наші громадяни невпинно працюють над поліпшенням повсякденного життя і поліпшенням майбутнього наших дітей у містах, селищах, селах і районах. Наші міста та регіони мають досвід і знання в галузі відновлення і управління повсякденним життям городян. І ми хочемо поділитися цим досвідом з вами", — йдеться у зверненні фон дер Ляєн, опублікованому в середу в Брюсселі.

За її словами, співпраця "на усіх місцевих і регіональних рівнях дасть нам змогу прискорити відновлення України".

"Ми експоненційно розширимо кількість міст-побратимів і регіонів-побратимів між нашими двома народами. Ви можете розраховувати на величезну солідарність громадян Європи на підтримку України. І я знаю, що ми також можемо розраховувати на Комітет регіонів ЄС, який активно пов'язує наші місцеві та регіональні мережі в Європейському Союзі з їхніми українськими колегами", — повідомила глава ЄК.

"Ми допоможемо вам відновити вашу країну та пройдемо разом із вами вашим європейським шляхом", — запевнила фон дер Ляєн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Дослідження: Війна змінила поведінку роботодавців і здобувачів, на ринку праці України — нові тенденції

Війна послужила причиною появи нових тенденцій ринку праці і змін у поведінці як роботодав…