Главная Украина Кабмін запускає сайт для збору коштів на підтримку України в рамках глобального проєкту United24 — Шмигаль
Украина - 04.05.2022

Кабмін запускає сайт для збору коштів на підтримку України в рамках глобального проєкту United24 — Шмигаль

Кабінет Міністрів запускає сайт для збору коштів на підтримку України в рамках глобального проєкту United24, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Вже зараз ми формуємо візію для нової України. Тому для нашого уряду так важливо вже зараз сформувати план відновлення й трансформації нашої держави", — сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За словами прем'єра, план відновлення матиме два виміри: регіональний та параметричний.

Зокрема, регіональний — це коли країни-партнери або міста-побратими чи корпорації допомагають у відновленні конкретного українського міста чи регіону. Параметричний підхід — це програма Національної ради з відновлення, яка напрацьовує параметри відновлення й трансформації кожного сектора економіки.

"Це нові підходи та нові політики. Сучасні та європейські. Ціль — не просто відбудувати зруйновану, а побудувати сучасну європейську, цивілізовану, розвинену державу. Щоб процес був системним і прозорішим, уряд запускає сайт u24.gov.ua. Це платформа для збору коштів на підтримку України у рамках глобального проєкту United24", — додав Шмигаль.

Він зазначив, що кожна людина у світі на цій платформі може зробити пожертвування.

"Створення платформи необхідно також, щоб продемонструвати максимальну прозорість та відкритість використання зібраних коштів: куди та кому вони прямують. Національний банк звітуватиме щодня про збирання коштів. Усі міністерства представлятимуть громадськості свої звіти про те, на що було спрямовано кошти. Компанія "Делойт" в Україні, яка є частиною міжнародної мережі Deloitte, перевірятиме звітність міністерств та гарантуватиме прозорість роботи платформи", — наголосив прем'єр.

Шмигаль повідомив, що, ймовірно, кошти будуть розподілені за трьома основними напрямами: перше — це оборона та розмінування; друге — це гуманітарна та медична допомога, а також допомога дітям; третє — це відновлення України, відновлення об'єктів критичної інфраструктури, доріг, мостів, шкіл та лікарень, відновлення електро-, водопостачання та зв'язку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

ГТС України готова до роботи в умовах «нульового» транзиту – голова ОГТСУ

Газотранспортна система (ГТС) України готова до роботи в умовах "нульового" тран…