Главная Украина Кабмін виділив кошти на закупівлю 125 тис. тонн пшениці або кукурудзи для відправлення до країн Африки — Шмигаль
Украина - 22.03.2023

Кабмін виділив кошти на закупівлю 125 тис. тонн пшениці або кукурудзи для відправлення до країн Африки — Шмигаль

Кабінет Міністрів України виділив кошти на закупівлю 125 тис. тонн пшениці або кукурудзи для відправлення до країн Африки, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"У сфері міжнародної співпраці затверджуємо сьогодні також постанову про продовження та необхідне фінансування ініціативи президента України Grain from Ukraine. Наша країна залишається одним із гарантів світової продовольчої безпеки. Буквально цього тижня відвантажили чергове судно з 30 тисячами тонн гуманітарної пшениці для Ємену. Виділяємо необхідні кошти, щоб ініціатива тривала", — сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За словами прем'єра, на ці кошти буде закуплено 125 тис. тонн пшениці або кукурудзи, яку потім доставлять як гуманітарний вантаж до країн Африки.

"Загалом у межах "зернової ініціативи" Україна відправила вже понад 25 млн тонн агропродукції через чорноморські порти. І ми розраховуємо не тільки на продовження, а й на розширення цього проєкту", — додав він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Більшість банкірів очікує зниження облікової ставки НБУ на 0,5 в.п.

Національний банк України (НБУ) знизить облікову ставку на засіданні в четвер із 14,5% до …