Главная Украина Енергооб’єкти України отримали три рівні фіззахисту
Украина - 21.11.2023

Енергооб’єкти України отримали три рівні фіззахисту

Українські енергетичні об'єкти під час підготовки до опалювального сезону і прогнозованих ракетно-дронових ударів з боку РФ отримали три рівні фізичного захисту.

"Перший рівень — це захист від вибухових хвиль або непрямих атаках Shahed (габіони, мішки з піском). Так захищені 90 об'єктів у 21 області", — повідомив речник Української добровольчої армії — Південь, голова Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук у телеграм-каналі в понеділок.

За його словами, другий рівень — це конструкції захисту від прямих влучень дронів. Так захищені 22 підстанції, 63 автотрансформатори в 14 областях.

"Третій — масштабні конструкції для комбінованого захисту від ракет. Їх звели в 14 областях, вони захищають 22 підстанції", — написав Братчук.

Як повідомлялося, у березні 2023 року прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про те, що Україна має проєкти посилення фізичного захисту об'єктів генерації та енергетичної інфраструктури і буде активно впроваджувати їх упродовж усього року в межах підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

В Україні без світла в середу 358 населених пунктів — «Укренерго»

Через бойові дії та з інших причин на ранок середи без світла в Україні залишаються 358 на…