Главная Украина Арештовано активи «Татнафти» в Україні — ДБР
Украина - 01.06.2022

Арештовано активи «Татнафти» в Україні — ДБР

Заарештовано майно, рахунки та корпоративні права групи компаній російської "Татнафти" в Україні, повідомило Державне бюро розслідувань (ДБР) у вівторок.

Наразі заарештовано 115 об'єктів нерухомого майна: нафтобази, АЗС, нежитлові будівлі, земельні ділянки та 118 бензовозів й автомобілів. Вартість майна орієнтовно становить понад 2 млрд грн. Також заарештовано корпоративні права та рахунки підприємств російської групи на суму близько 400 млн грн.

Активи будуть передані в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

У ДБР зазначають, що "Татнафта" постачає нафтопродукти для потреб підрозділів Міністерства оборони Російської Федерації.

Продовжується досудове розслідування за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України, згідно з яким власники НК підозрюються у фінансуванні дій, які вчиняються з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, вчинені за попередньою змовою групою осіб.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

ГТС України готова до роботи в умовах «нульового» транзиту – голова ОГТСУ

Газотранспортна система (ГТС) України готова до роботи в умовах "нульового" тран…