Главная Украина Агентство відновлення завершить будівництво захисних споруд на енергооб’єктах до грудня 2024 року — голова Держспецзв’язку
Украина - 16.11.2023

Агентство відновлення завершить будівництво захисних споруд на енергооб’єктах до грудня 2024 року — голова Держспецзв’язку

Агентство відновлення завершить роботи з будівництва захисних споруд на енергетичних об'єктах до 1 грудня 2024 року, а на низці об'єктів — до середини лютого, повідомив голова Держслужби спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) Юрій Щиголь.

"Агентство відновлення продовжує активно будувати захисні споруди на енергетичних об'єктах, і за більшістю з них роботи мають бути виконані до 1 грудня 2024 року, ще за низкою об'єктів — до середини лютого", — сказав Щиголь в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, до нинішньої зими Україна підготовлена краще, ніж торік. Держспецзв'язку координує роботу зі створення захисту від атак і дронів на енергетичних об'єктах спільно з "Укренерго", Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерством енергетики, Генштабом, Агентством відновлення і приватними компаніями. Роботу було розпочато на початку року, і вже є результати.

Держспецзв'язку також спільно з Генштабом та Агентством відновлення бере участь у розробленні проєктів із перенесення елементів критичної інфраструктури під землю. Було створено чіткі методичні рекомендації щодо вибору матеріалів і конструкцій.

"Об'єкти готові до захисту. Однак у наявності є певна кількість засобів протиповітряної оборони, і цієї кількості наразі недостатньо, щоб захистити всі об'єкти, які цього потребують. Щодня президент та уряд працюють над збільшенням кількості засобів ППО. Однак наш агресивний сусід має багато ракет. І якщо він буде їх масово запускати, не можна виключати влучень. І якщо це станеться, можливо, на дві-три чи п'ять годин, а може, й більше, якийсь регіон буде без електроенергії. Маємо бути готовими до всього і розуміти, що доти, доки триває війна, у країні немає жодного абсолютно безпечного місця", — розповів Щиголь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Нафтогаз» планує у 2024р. довести обсяг видобутку газу до 15 млрд куб. м — Чернишов

Група "Нафтогаз" планує у 2024 році видобути 15 млрд куб. м природного газу кошт…