Главная Украина Івано-Франківський КХП виставлено на продаж за стартовою ціною в 52,7 млн грн
Украина - 25.11.2023

Івано-Франківський КХП виставлено на продаж за стартовою ціною в 52,7 млн грн

Фонд державного майна (ФДМ) України виставив на трираундовий англійський онлайн-аукціон єдиний майновий комплекс державного підприємства "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів" (Івано-Франківський КХП) за стартовою ціною 52,726 млн грн.

Згідно з інформацією на сайті "Прозорро.Продажі", покупцеві пропонують придбати цехи, виробничі корпуси та адміністративні приміщення, їдальню, корівники, пташники, гаражі загальною площею понад 46,7 тис. кв. м і дві земельні ділянки загальною площею понад 12,3 га. До складу лота також входить обладнання комбінату та 14 транспортних засобів.

Із 2019 року виробництво зупинено, підприємство основний вид діяльності не здійснює. Однак на ньому значаться 19 співробітників.

Частина об'єктів нерухомості ДП "Івано-Франківський КХП" перебуває в податковій заставі. На все нерухоме майно підприємства накладено арешт державною виконавчою службою.

Згідно із заявленими умовами продажу, покупець повинен буде погасити борги із зарплати і перед бюджетом у розмірі 70,15 млн грн упродовж шести місяців. Протягом півроку переможець аукціону також не має права звільняти чинний персонал підприємства.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Польща наполягає на зміні правил торгівлі агропродукцією з Україною — польський міністр у Брюсселі

Приплив сільгосппродукції з України зробив виробництво нерентабельним не лише в Польщі, це…