Главная Украина Термінали Starlink дали змогу підприємствам РГК прискорити роботи з відновлення газопостачання у Київській, Миколаївській та Харківській областях
Украина - 02.05.2022

Термінали Starlink дали змогу підприємствам РГК прискорити роботи з відновлення газопостачання у Київській, Миколаївській та Харківській областях

Газорозподільні підприємства, що працюють під брендом Регіональної газової компанії (РГК) у Київській, Миколаївській та Харківській областях, змогли прискорити темпи робіт із відновлення газопостачання в районах, прилеглих до зон бойових дій, завдяки використанню чотирьох терміналів Starlink, повідомляється в пресрелізі РГК у понеділок.

"Завдяки Starlink наші аварійні бригади мають надійний зв'язок на місці проведення робіт, зокрема з централізованими диспетчерськими, які отримують дані щодо пристроїв телеметрії, встановлених на газових мережах", — зазначив технічний директор РГК Сергій Бондар, слова якого наведено у документі.

Він пояснив, що супутниковий інтернет забезпечує постійний доступ до геоінформаційної системи RGC GIS, що містить інформацію про газові мережі у прив'язці до місцевості, і це прискорює проведення відновлювальних робіт.

"З її (RGC GIS — ІФ) допомогою визначається місцеперебування підземних газопроводів, найближчих пристроїв-вимикачів і можливості для кільцювання ділянок", — наголосили в компанії.

Обладнання компанії Ілона Маска допомагає газовикам тримати постійний зв'язок під час пусків газу: перебуваючи на відстані, бригадам необхідно взаємодіяти з параметрами роботи мереж та коригувати свої дії в режимі реального часу.

Як поінформували в РГК, середня швидкість передачі даних через термінали Starlink є достатньою для вирішення завдань газовиків. До того ж термінал Starlink не можна заблокувати засобами РЕБ, оскільки сигнал надходить безпосередньо з супутника, і наземна антена переключається на новий супутник кожні 15 хвилин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Єврокомісія скасовує мита та ПДВ на ввезення життєво важливих товарів для українців

Європейська Комісія ухвалила рішення, що дозволяє державам-членам тимчасово скасовувати ми…