Главная Украина ПриватБанк переніс весь дата-центр до ЄС
Украина - 29.04.2022

ПриватБанк переніс весь дата-центр до ЄС

Державний ПриватБанк (Київ) переніс весь дата-центр до Європейського Союзу через побоювання знищення дата-центрів у Дніпрі та Києві росіянами, повідомив член наглядової ради банку Роман Сульжик.

"Останніми тижнями були перебої з роботою Привату. (…) Ми останні 45 днів працюємо з ЄС. У нас у Дніпрі є дата-центр, коли росіяни бомбили Дніпро, там повилітали шибки. Ви розумієте, що було б, якби вони змогли повністю знищити дата-центр у Києві чи в Дніпрі?" — сказав він під час онлайн-дискусії "Банківський сектор України: Як зберегти стійкість під час війни" Центру економічної стратегії та German Economic Team.

Він пояснив, що таке стало можливим завдяки дозволу Нацбанку з 1 березня мати клієнтські дані за межами країни.

Як пояснила пресслужба банку, наразі всі основні застосунки та сервіси ПриватБанку успішно перенесені до хмарного сховища, щоб забезпечити доступ клієнтів до фінансових послуг у будь-який момент.

За інформацією фінустанови, загалом було перенесено 3,5 тис. серверів, понад 270 важливих застосунків і понад 4 петабайти клієнтських даних і транзакцій завантажено в "хмару".

Над проєктом працювали понад 460 ІТ-фахівців ПриватБанку та підрядників.

Банк зазначив, що обсяг реалізованих робіт для проєктів такого масштабу в "нормальному" проєктному ІТ-циклі зазвичай займає 1,5 роки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

ГТС України готова до роботи в умовах «нульового» транзиту – голова ОГТСУ

Газотранспортна система (ГТС) України готова до роботи в умовах "нульового" тран…