Главная Украина Німеччина з 24 травня запускає програму обміну готівкової гривні на євро
Украина - 24.05.2022

Німеччина з 24 травня запускає програму обміну готівкової гривні на євро

Федеральне міністерство фінансів, Федеральний банк Німеччини, німецькі банки та Національний банк України з 24 травня запустять для українських біженців програму обміну готівкової гривні на євро, повідомила пресслужба Міністерства фінансів Німеччини.

Згідно з повідомленням, Федеральне міністерство фінансів та Федеральний банк Німеччини уклали угоду з Національним банком України про початковий обсяг обміну в 1,5 млрд грн.

Зазначено, що біженці можуть обміняти на євро банкноти номіналом 100, 200, 500 та 1000 грн (до 10 тис. грн) у німецьких банках та ощадних касах, що беруть участь у програмі.

Конвертація в євро відбувається за обмінним курсом, розміщеним на сайті Бундесбанку (www.bundesbank.de/wechselkurse-ua), зазначено у повідомленні.

Пресслужба повідомила, що обмін буде зареєстровано в онлайн-заявці, наданій Європейським центральним банком, щоб гарантувати, що індивідуальну максимальну суму обміну не буде перевищено, для цього особу кожного дорослого біженця, який хоче брати участь в обміні, фіксують і перевіряють.

Уточнюється, обмін спочатку можливий протягом трьох місяців, а збитки, що виникають унаслідок обміну, несе федеральний бюджет.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Кабмін має намір тимчасово обмежити виплати членам наглядових рад держкомпаній до 15 мінімальних зарплат — нардеп

Кабінет Міністрів має намір на період воєнного стану обмежити виплати членам наглядових ра…