Главная Украина Міжнародні партнери мають знайти рішення для можливості здійснювати відновлення України коштом заморожених російських активів — Шмигаль
Украина - 26.04.2022

Міжнародні партнери мають знайти рішення для можливості здійснювати відновлення України коштом заморожених російських активів — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що міжнародні партнери мають знайти рішення щодо можливості здійснювати відновлення України коштом заморожених російських активів.

"Якщо росіяни покинуть територію України, якщо ми матимемо гарантії безпеки від наших партнерів та можливість відновити нашу державу за рахунок заморожених російських активів, ми зможемо сказати, що війна завершена й Україна здобула перемогу", — сказав Шмигаль в інтерв'ю CBS News.

Прем'єр зазначив, що відбувається обговорення зі США та іншими партнерами можливості передання Україні заморожених активів Росії.

"Це був би добрий кейс для майбутніх можливих агресорів. Вони всі мають розуміти, що світова спільнота забере всі їхні активи та виплатить їх країні, яка захищається від їх агресії", — додав Шмигаль.

Він наголосив, що важливо знайти таке рішення для України, і згодом зробити його стандартом для майбутнього.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Кабмін має намір тимчасово обмежити виплати членам наглядових рад держкомпаній до 15 мінімальних зарплат — нардеп

Кабінет Міністрів має намір на період воєнного стану обмежити виплати членам наглядових ра…