Главная Украина Через екстрені відключення споживання побутових споживачів Києва обмежено до 4-6 годин за добу — «ДТЕК КЕМ»
Украина - 29.11.2022

Через екстрені відключення споживання побутових споживачів Києва обмежено до 4-6 годин за добу — «ДТЕК КЕМ»

У Києві за розпорядженням НЕК "Укренерго" тривають екстрені відключення електроенергії, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на устаткуванні, повідомили у "ДТЕК Київські електромережі".

За даними компанії, 58% виділеного оператором ліміту потужності йде на забезпечення критичної інфраструктури: лікарень, насосних і теплових пунктів, а для живлення побутових споживачів є лише 42% потужності, що залишилася.

"Робимо все можливе, щоб подавати світло кожному клієнту по 2-3 години двічі на добу. Щойно вдасться збалансувати ситуацію — повернемося до відключення за графіками. Слідкуйте за оновленням інформації. Просимо максимально обмежити споживання електроенергії, щоб допомогти енергетикам збалансувати енергосистему", — зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, дефіцит потужності в українській енергосистемі на ранок понеділка зріс до 27%, порівняно з 20% на ранок неділі. Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на декількох електростанціях. Водночас споживання продовжує зростати через погіршення погодних умов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Нова пошта» випускає облігації серії «С»

Компанія "Нова пошта", лідер експрес-доставки в Україні, має намір розмістити тр…