Главная Украина Arricano зупиняє біржові торги з 1 липня до публікації фінансового звіту за 2021 рік
Украина - 01.06.2022

Arricano зупиняє біржові торги з 1 липня до публікації фінансового звіту за 2021 рік

Arricano Real Estate Plc (Кіпр), керуюча компанія та девелопер низки торговельно-розважальних центрів (ТРЦ) в Україні призупиняє торги акціями на Лондонській фондовій біржі з 1 липня до публікації фінансового звіту за 2021 рік.

"Через війну в Україні, цього року консолідована фінансова звітність Arricano за рік, що завершився 31 грудня 2021 року, не буде випущена до 30 червня 2022 року. Торгівля акціями буде припинена після 30 червня 2022 року і буде відновлена після публікації аудиторської фінансової звітності", – йдеться в повідомленні Arricano на Лондонській фондовій біржі в понеділок.

Таким чином, з 1 липня з 7:00 ранку торги акціями компанії будуть призупинені.

За словами CEO Arricano Анни Чуботіної, аудит буде проведено, як тільки це буде можливим.

"Оскільки Arricano – публічна компанія, ми завжди відкрито звітували про наші досягнення. Цього року через війну змушені перенести аудит. Ми його проведемо, як тільки це буде можливо", – повідомила СЕО в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

За її словами, на сьогодні відкриті та працюють усі торговельні центри девелопера, проте торговельна активність значно знизилася порівняно з аналогічним періодом минулого року.

"З початку війни нашою ключовою метою була безпека відвідувачів, команд фронт-персоналу магазинів та безперервна робота ТРЦ, щоб українці могли купувати необхідні товари. Ми працюємо, кількість наших орендарів у ТРЦ, що відновлюють роботу, збільшується", – наголосила Чуботіна.

Arricano Real Estate Plc спеціалізується на будівництві торговельно-розважальних центрів, є одним із провідних розробників на ринку нерухомості України. Володіє та керує п'ятьма торговельними центрами в країні загальною площею 147,3 тис. кв. м: "РайON" та "Проспект" у Києві, "Сонячна галерея" у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі. Ще компанії належать 49,9% у ТРЦ Sky Mall (Київ). Компанія також планувала завершити будівництво ТРК Lukianivka у 2022 році.

Станом на квітень-2022 акціонерами Arricano Real Estate Plc є Retail Real Estate O.U. разом із Dragon Capital Investments Limited, Deltamax Group O.U., Юрієм Полдом та Рауно Тедером. Сукупний пакет акцій Тедера складає 70,86%.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

ГТС України готова до роботи в умовах «нульового» транзиту – голова ОГТСУ

Газотранспортна система (ГТС) України готова до роботи в умовах "нульового" тран…