Главная Украина ЄС розглядає можливість відстрочки ембарго на російську нафту, що поставляється нафтопроводом «Дружба» — ЗМІ
Украина - 29.05.2022

ЄС розглядає можливість відстрочки ембарго на російську нафту, що поставляється нафтопроводом «Дружба» — ЗМІ

Єврокомісія (ЄК) направила країнам-членам ЄС пропозицію, яка передбачає при відмові від російської нафти, що поставляється морським шляхом, відстрочити запровадження обмежень на постачання палива нафтопроводом "Дружба", повідомило в неділю агентство Bloomberg з посиланням на джерела.

"Ця пропозиція дала б більше часу Угорщині, яка виступає проти угоди, щоб знайти технічне рішення, що задовольняє її енергетичні потреби. У ньому також будуть враховані занепокоєння інших країн, які не мають виходу до моря, зокрема Словаччини та Чеської Республіки", — йдеться в повідомленні.

Держави-члени ЄС поступово відмовляться від імпорту нафти морем через шість місяців, а нафтопродуктів — через вісім місяців, повідомили агентству джерела на умовах анонімності, йдеться в повідомленні.

ЄК також запропонувала обмежити реекспорт російської нафти, що поставляється трубопроводом, до інших держав Євросоюзу або третіх країн.

Посли країн ЄС мають зустрітися в неділю, щоб обговорити переглянутий шостий пакет санкцій проти Росії, ухвалення якого зайшло в глухий кут через заперечення деяких країн з питань поставок енергоносіїв з Росії, пише Bloomberg.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Кабмін має намір тимчасово обмежити виплати членам наглядових рад держкомпаній до 15 мінімальних зарплат — нардеп

Кабінет Міністрів має намір на період воєнного стану обмежити виплати членам наглядових ра…